Przejdź do treści
07:48 USA: W ciągu 90 dni zawieszenia ceł ogłoszono trzy umowy handlowe
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk i Klub Gazety Polskiej Kościerzyna zapraszają na spotkanie z Posłami D. Mateckim i M. Goskiem. Poniedziałek (21.07) godz. 16:30, Sala konferencyjna I piętro przy Sali Szopińskiego, ul. 3 Maja 9, Kościerzyna
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Mąż Beyonce - Jay Z - oskarżony o gwałt na nieletniej

Źródło: Jay Z i Beyonce poparli w wyborach Kamalę Harris/x.com/screenshots

Jay-Z, zgodnie z dokumentami, do których dotarł Fox News Digital, został oskarżony o zgwałcenie osoby niepełnoletniej podczas after party po gali MTV VMA w 2000 roku.

Jay-Z (Shawn Corey Carter), mąż Beyoncé, amerykański raper, producent muzyczny i biznesmen. Para wzięła ślub w 2008 roku i razem mają trójkę dzieci: Blue Ivy oraz bliźnięta Sir i Rumi. Jay-Z i Beyoncé są jedną z najbardziej wpływowych par w przemyśle muzycznym i rozrywkowym. W wyborach 2024 roku w USA oboje poparli Kamalę Harris.

Jay Z ujawnił, że spotka się z Beyoncé, aby wyjaśnić sensacyjny nowy pozew cywilny, w którym oskarża się rapera o gwałt na 13-letniej dziewczynce z Seanem Seanem „ Diddy ” Combsem. Para, która najprawdopodobniej poznała się przed domniemanym incydentem, pobrała się w 2008 roku i ma troje dzieci: 12-letnią Blue Ivy oraz bliźniaki Rumi i Sir w wieku siedmiu lat. Oskarżycielka, która w dokumentach prawnych przedstawia się jako Jane Doe, twierdzi, że do napaści doszło na imprezie po rozdaniu nagród MTV Video Music Awards w 2000 r. - donosi Daily Mail.

Pozew, który pierwotnie złożono w październiku, został ponownie wniesiony w niedzielę w Nowym Jorku przez anonimową oskarżycielkę, twierdzącą, że Jay-Z, którego pełne imię to Shawn Carter, "zgwałcił" ją, podczas gdy Combs i "Celebryta B" biernie się temu przyglądali.

W oświadczeniu, wydanym za pośrednictwem swojej wytwórni Roc Nation, Jay-Z zaprzeczył oskarżeniom i oskarżył prawnika Tony'ego Buzzbee o próbę szantażu.

„To co otrzymał mój prawnik to próba szantażu, w postaci tzw. listu z żądaniem, od ‘prawnika’ imieniem Tony Buzbee” – podzielił się Jay-Z w oświadczeniu opublikowanym na koncie Roc Nation w serwisie X. „Obliczył, że charakter tych oskarżeń i presja opinii publicznej sprawią, że będę chciał się ugiąć i zawrzeć ugodę.”

„Nie, proszę pana, osiągnął pan przeciwny efekt! Sprawił pan, że chcę ujawnić pańskie oszustwa publicznie. Więc nie, nie dam panu ANI JEDNEGO GROSZA!!”

Jay-Z kontynuował:

"Te oskarżenia są tak odrażające z natury, że apeluję, aby złożył pan skargę karną, a nie cywilną! Ktokolwiek dopuściłby się takiego przestępstwa wobec nieletniego, powinien trafić za kratki, czyż nie? Te rzekome ofiary zasługiwałyby na prawdziwą sprawiedliwość, gdyby to była prawda„.”

W pozwie stwierdzono, że Combs i Carter rzekomo „na zmianę napastowali nieletnią”. Wiele innych osób było obecnych na imprezie po wydarzeniu, ale nie zrobiło nic, aby powstrzymać napaść.

Według pozwu 13-letnia dziewczynka została podrzucona przez znajomego do Radio City Music Hall, ponieważ chciała wziąć udział w gali MTV Video Music Awards w 2000 roku. W próbując dostać się do środka, zaczęła podchodzić do kierowców limuzyn czekających przed wydarzeniem pełnym gwiazd.

Jeden z kierowców limuzyn, z którymi rozmawiała, twierdził, że pracuje dla [Diddy'ego]” – napisano w pozwie. Powiedział jej, że Combs lubi młodsze dziewczyny, i stwierdził, że ‘odpowiada temu, czego Diddy szuka. Nie wpuścił jej na galę, ale zaprosił na imprezę po wydarzeniu.

13-latka „rozpoznała wiele gwiazd” po przybyciu na imprezę i została poproszona o podpisanie umowy o zachowaniu poufności. Jednak nie otrzymała jej kopii.

Combs, który miałby wówczas 30 lat, rzekomo próbował zmusić dziewczynę do seksu oralnego. Przestał, gdy uderzyła go w szyję, jak zaznaczono w pozwie.

Przedstawiciele Jaya-Z nie odpowiedzieli na prośbę Fox News Digital o komentarz.

Źródło: Republika/Fox News

Wiadomości

Dobre informacje. Ceny ropy w USA spadają!

Rosja atakowała masowo. Poderwano polskie myśliwce

Potrójna dawka radości u Szczęsnych! Marina i Wojtek zorganizowali huczne urodziny w podwarszawskiej willi

Wimbledon: Dzisiaj Iga Świątek zagra o miejsce w półfinale

Dlaczego Donald Tusk ogłosił, że przeprowadzi rekonstrukcję rządu 15 lipca?

Już się zaczyna! Straż pożarna interweniuje z uwagi na gwałtowne opady

Podtopienia w Olsztynie. Straż interweniowała ponad 50 razy

Tymczasowy ośrodek dla uchodźców w Berlinie. Stąd będą trafiać do Polski?

Europejski Bank Centralny ostrzega: UE coraz bardziej zależna od reżimów autorytarnych

Ostatnie nagranie motocyklisty, którego zabiła niedźwiedzica

Pożar w Katalonii: 18 tys. osób odciętych od świata

Atak nożownika w małej szkole. Nie żyje uczeń

Atak rosyjski na Ukrainę. Polskie myśliwce w powietrzu!

Tankowiec został rozerwany przez eksplozję

Wotum nieufności w Rumunii. Brakuje tylko pięciu podpisów

Najnowsze

Dobre informacje. Ceny ropy w USA spadają!

Dlaczego Donald Tusk ogłosił, że przeprowadzi rekonstrukcję rządu 15 lipca?

Już się zaczyna! Straż pożarna interweniuje z uwagi na gwałtowne opady

Podtopienia w Olsztynie. Straż interweniowała ponad 50 razy

Tymczasowy ośrodek dla uchodźców w Berlinie. Stąd będą trafiać do Polski?

Rosja atakowała masowo. Poderwano polskie myśliwce

Potrójna dawka radości u Szczęsnych! Marina i Wojtek zorganizowali huczne urodziny w podwarszawskiej willi

Wimbledon: Dzisiaj Iga Świątek zagra o miejsce w półfinale