Przejdź do treści
21:32 Sport: Women's Series FIBA 3x3 - polskie koszykarki zagrają w ćwierćfinale w Baku
21:15 Holandia: Społeczeństwo wstrząśnięte sprawą zabójstwa 17-latki na trasie rowerowej
20:17 W. Brytania: Antyimigranckie protesty w wielu miastach. W Bristolu doszło do starć z policją
19:50 Gwinea: Przed referendum konstytucyjnym junta zawiesiła działalność trzech największych partii
Wydarzenie Kluby GP New York i New Jersey w imieniu organizatorów zapraszają Polonię na: XXXV Memoriał Kazimierza Deyny – turniej polonijnych drużyn: niedziela 24 sierpnia, Garfield High School, Garfield, NJ, początek 8:00 am
Wydarzenia 90. rocznica urodzin ks. Czesława Banaszkiewicza. Msza święta odbędzie się w najbliższą niedzielę (24.08) o godz. 10:00 w Sanktuarium Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Wydarzenie W czwartek 28 sierpnia 2025r. o godzinie 16:00, w auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej, przy ul. Zwycięstwa 14 w Białymstoku odbędzie się spotkanie z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim
Wydarzenia Klub "Gazety Polskiej" w Sydney zaprasza na manifestację wspierającą żądania Polski o należne reparacje za straty II Wojny Światowej, przed Konsulatem Niemiec, 29 sierpnia (piątek), g. 1-3 pm., 100 William Street, Woolloomooloo, Sydney
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Bytomiu zaprasza 8 września na spotkanie z Jakubem Maciejewskim, Anną Zyzek oraz Pawłem Piekarczykiem. Restauracja "W Starym Kinie", ul. Alojzjanów 27. Początek godz. 18:00.
Wydarzenie Klub "GP" w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza 9 września na spotkanie z Piotrem Nisztorem. Hotel i Restauracja Pelikan, ul. Wierzbińska 58 Aleksandrów Łódzki. Godz. 18.00
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Czy to już szczyt głupoty? Na twarzy wytatuowała sobie byłego członka One Direction! ZOBACZ

Źródło: Twitter/ kelsykarter

24-letnia wokalistka Kelsy Karter, która jest ogromną fanką byłego członka One Direction, Harry\'ego Stylesa, wytatuowała sobie na twarzy podobiznę popularnego wokalisty.

Kelsy Karter postanowiła wytatuować sobie na twarzy podobiznę Harry'ego Stylesa.

Kelsy Karter pochodzi z Nowej Zelandii, ale na co dzień żyje w Los Angeles. Na swoim koncie ma kilka singli/

Wokalistka pochwaliła się tatuażem 26 stycznia na Instagramie. Podobiznę gwiazdora wykonał Romeo Lacoste, z którego usług korzystali m.in. Kendrick Lamar, Justin Bieber i Ariana Grande.

 

"Mamo, zobacz, co sobie zrobiłam" - napisała pod zdjęciem, które obecnie ma ponad 40 tys. polubień i 138 komentarzy. 

 

Wokalistka tłumaczy, że tatuaż miał być prezentem-niespodzianką dla byłego członka One Direction, który 1 lutego skończy 25 lat. "W końcu wiem, co dam Harry'emu na jego urodziny" - dodała.

Kelsy Karter nie ukrywa swojej wielkiej sympatii do Stylesa. Na początku roku napisała "Jest 2019 rok, a Harry Styles wciąż jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie".

 

      Wyświetl ten post na Instagramie.

mama, look what i made me do

Post udostępniony przez Kelsy Karter (@kelsykarter) Sty 26, 2019 o 8:11 PST

muzyka.interia.pl

Wiadomości

Posłowie od Tuska wspaniale bawili się na imprezie wiatrakowego koncernu

Wójcik: Zemsta jako motywator jest czymś zgubnym, to prowadzi tę władzę na ścianę

W Niemczech nasila się antychrześcijańska fala

"Demokracja walcząca" ma pomysł na konstytucję

Fogiel: to straszne, że główna partia rządząca sięga po tak tandetny i niszczący państwo populizm

Świat znów mówi o zabójstwie z 1989 roku. Zapadła decyzja ws. braci Menendez [WIDEO]

Aresztowano 41-latkę poszukiwaną za zabójstwo w Niemczech

"Chwała bohaterom!". Prezes PiS o upamiętnieniu śp. sierż. Mateusza Sitka

Kto to wymyślił? Nawet sukces chcą obrzydzić?!

Leśkiewicz: działania prokuratury przeciwko prof. Cenckiewiczowi to walka z Prezydentem

Już kolejny rosyjski dezerter złożył wniosek o azyl w tym kraju

Niemieccy aktywiści klimatyczni zaatakowali Żydów

Jednocześnie zginęło aż sześcioro uczniów. Jednak to nie wszystko...

W Niemczech chcą zapomnieć o pakcie Ribbentrop-Mołotow

Moskal: prokurator Maksjan wykazał się bezrefleksyjnością!

Najnowsze

Posłowie od Tuska wspaniale bawili się na imprezie wiatrakowego koncernu

Fogiel: to straszne, że główna partia rządząca sięga po tak tandetny i niszczący państwo populizm

Świat znów mówi o zabójstwie z 1989 roku. Zapadła decyzja ws. braci Menendez [WIDEO]

Aresztowano 41-latkę poszukiwaną za zabójstwo w Niemczech

"Chwała bohaterom!". Prezes PiS o upamiętnieniu śp. sierż. Mateusza Sitka

Wójcik: Zemsta jako motywator jest czymś zgubnym, to prowadzi tę władzę na ścianę

W Niemczech nasila się antychrześcijańska fala

"Demokracja walcząca" ma pomysł na konstytucję