Cyberatak na sieci firm energetycznych w USA i Europie
Hakerzy włamali się do sieci operacyjnych firm energetycznych w USA i Europie, by kontrolować kluczowe ich elementy, które są odpowiedzialne za zapewnianie energii dla setek milionów ludzi – ostrzegli eksperci firmy Symantec.
Dodali, że w ostatnim czasie Symantec przesłał prywatne ostrzeżenia do ponad 100 firm i organizacji z sektora energetycznego, w tym do resortu bezpieczeństwa wewnętrznego USA.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany
Awaria pociągu w szczerym polu. Pasażerowie czekają na pomoc w ekstremalnym upale