Chiny: Wzrasta bilans śmiertelny koronawirusa. W ciągu ostatniej doby zmarło 38 osób!
Chińskie władze potwierdziły, że wzrósł bilans ofiar śmiertelnych koronawirusa. Wciągu ostatniej doby zmarło 38 osób.
Chińska narodowa komisja zdrowia poinformowała w czwartek, że bilans ofiar śmiertelnych wzrósł do 170. Przypomnijmy, że 28 stycznia donoszono o 132 zgodnach. Wszystkie przypadki miały miejsce w Chinach.
Wzrasta także liczba zakażonych. W przeciągu ostatnich 24 godzin odnotowano 1737 nowych przypadków zakażenia. Obecnie liczba osób zakażonych wynosi 7711.
Koronawirus w szybkim tempie rozprzestrzenia się po świecie. Pojawił się już w Europie. W Niemczech i we Francji odnotowano po cztery przypadki. Do tej pory nie ma potwierdzonego przypadku w Polsce.
Ministerstwo Zdrowia zaleca, by osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni były w Chinach lub miały kontakt z osobą, która stamtąd wróciła, a mają takie objawy jak: temperatura powyżej 38 stopni, kaszel i duszność - zgłosiły się do najbliższego szpitalnego oddziału chorób zakaźnych.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Żaryn chwali ABW ws. Suchanow: dobra decyzja. Inaczej mielibyśmy do czynienia z zagrożeniem dla państwa
Anna Gembicka ostro o rządzie Tuska i decyzji TSUE w Republice: "Oni są w stanie wyinterpretować cokolwiek"
Internet wrze po ujawnieniu informacji o hejterze związanym z fundacją współtworzoną przez Macieja Laska
Życzył ludziom śmierci, obrażał, wyzywał, znieważał. Wiemy, kim jest hejter Morgenstern, dyrektor w fundacji Macieja Laska
Adam Konkol o Annie Wyszkoni: "miliony dzięki moim piosenkom, a teraz chce ode mnie 300 tys. zł za majtki"
Najnowsze
Kevin Spacey przerywa spekulacje: „Nie jestem bezdomny!” Aktor wyjaśnia, co naprawdę miał na myśli
Internet wrze po ujawnieniu informacji o hejterze związanym z fundacją współtworzoną przez Macieja Laska
Pilny komunikat sanepidu. Pasażer z podejrzeniem groźnej choroby przyleciał do Polski
Niesamowity gest Ronaldo. Kapitan kupił luksusowe zegarki kolegom z szatni
Żaryn chwali ABW ws. Suchanow: dobra decyzja. Inaczej mielibyśmy do czynienia z zagrożeniem dla państwa
Błaszczak ostro o szefie SKW: Stróżyk zajmuje się polityką zamiast bezpieczeństwem państwa