Były prezydent USA: Wygrałem walkę z rakiem

Były prezydent USA Jimmy Carter poinformował, że cofnął się u niego całkowicie rak mózgu. Nieoczekiwaną wiadomość przekazał w kościele baptystów w swoim rodzinnym mieście Plains.
Jimmy Carter dowiedział się o swojej chorobie w sierpniu. Były prezydent USA od razu rozpoczął nowatorskie leczenie, które szybko przyniosło efekty.
– Kiedy poszedłem w tym tygodniu, to nie znaleźli żadnych oznak raka, więc chyba mam dobre wieści – powiedział do zgromadzonych w szkółce niedzielnej.
Jimmy Carter był prezydentem USA w latach 1977-1981. Odegrał wówczas kluczową rolę w procesie pokojowym pomiędzy Izraelem i Egiptem. W 1981 roku przegrał wybory z Ronaldem Reganem. W 2002 roku Carter został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla.
szkółkę niedzielną w Plains w stanie Georgia.Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-usa-jimmy-carter-pokonal-raka-mozgu,nId,1934134#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Najnowsze

Droga do MŚ 2027: Polska trafiła na Łotwę! Sprawdź skład całej grupy F

Nawrocki już załatwia sprawy z Amerykanami. USA wycofają restrykcje na eksport chipów do Polski

Sąsiedzi zabierają głos w sprawie Nawrockiego

Pekin ogrywa Zachód. Poprzez TikToka Chiny mogą mieć dostęp do amerykańskich mikrochipów

HIT DNIA
Simion wspiera Nawrockiego: jesteśmy kandydatami zdrowego rozsądku, a nie von der Leyen, Putina, czy skorumpowanej Brukseli [WIDEO]

Trwa proces Diddy’ego: Córki opuściły salę po szokujących zeznaniach!
