Bractwo Muzułmańskie we Włoszech domaga się legalizacji poligamii
Unia Społeczności i Organizacji Muzułmańskich we Włoszech (UCOII), chciałaby zalegalizowania poligamii na Półwyspie Apenińskim. To pokłosie legalizacji we Włoszech związków .... homoseksualnych.
Lider Bractwa Muzułmańskiego Hamzy Piccardo powiedział: „Jeżeli chodzi o prawa obywatelskie, poligamia jest prawem obywatelskim. Muzułmanie są przeciwko homoseksualnym związkom, a mimo to muszą zaakceptować system, który to umożliwia”.
Oczywiście włoscy politycy krytykują pomysł radykalnego odłamu islamu mówiąc m.in. „Wieki walki o prawa kobiet nie mogą zostać tak sobie wykreślone”, wyjaśnia Debora Serracchiani i dodaje: "Poligamia nie ma nic wspólnego z prawami obywatelskimi”.
UCOII to organizacja islamistyczna należąca, podobnie jak Liga Muzułmańska w RP, do parasolowej organizacji Bractwa w Europie, FIOE. Jeden z imamów włoskiej organizacji Ali Abu Shwaima został skazany za to, że w jego meczecie dokonano nielegalnego obrzezania dziewczynki, co nie przeszkadzało zasiadać mu w instytucjach FIOE m.in. wspólnie z przedstawicielami muzułmanów z Polski.
Fakt faktem, im Europa będzie prowadzić politykę dechrystianizacji (np. legalizując związki homoseksualne i tym podobne) tym bardziej radykalny islam będzie domagał się coraz to nowych przywilejów. Jedynie mocna, zakorzeniona w wartościach chrześcijańskich Europa jest w stanie uchronić nasz kontynent przed islamizacją.
Polecamy Po 10 Adrian Klarenbach
Wiadomości
Najnowsze
Elon Musk reaguje na weto Nawrockiego ws. DSA. „Brawo!” za obronę wolności słowa
Prezes PiS zapowiada powstanie Portu Hallera: polskie porty nie rozwijają się w takim tempie, w jakim mogłyby
SPRAWDŹ TO!
PiS - Ruch Narodowy, czy uda się porozumieć? Ważne słowa Jarosława Kaczyńskiego