Przykra wiadomość dla podróżujących koleją... Awaria trwa od rana
Dzisiaj w Norwegii, usterka techniczna sparaliżowała kolej. Od godz. 8.00 rano nie działają systemy komunikacyjne między pociągami, a centralami kierowania ruchem.
Awaria na kolei
Z powodu bezpośredniego zagrożenia dla podróżnych pociągi zostały zatrzymane na stacjach do odwołania.
Zarządca norweskiej sieci kolejowej, Bane Nor, nie zna źródła problemów. Anne Sofie Kirkhusmo, rzeczniczka prasowa firmy, przyznała w rozmowie z mediami, że trudno określić, jak długo potrwa przywrócenie normalnego ruchu na norweskich torach.
“Nie wiem, co spowodowało problem. Pracujemy nad jak najszybszym uruchomieniem normalnego ruchu pociągów”
- powiedziała Kirkhusmo.
Połączenia odwołane
Narodowy przewoźnik kolejowy informuje, że podróżni, których podróż z powodu awarii została dziś odwołana, mogą skorzystać z taksówek, a poniesione koszty zostaną im zrefundowane.
Źródło: Republika, PAP
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Niemcy zwracają część skradzionych polskich obiektów dziedzictwa kultury. "<Waciki> z Niemiec, by Polacy przestali mówić o należnych reparacjach"
Sikorski chce zdelegalizować partię Brauna. Tak wyobraża sobie pluralizm w Polsce rządzonej przez Tuska
Najnowsze
Sikorski chce zdelegalizować partię Brauna. Tak wyobraża sobie pluralizm w Polsce rządzonej przez Tuska
Sakiewicz: robią co mogą, żeby nas obrzydzać, ścigają nas po prokuraturach, ale my będziemy robić swoje
HIT DNIA
Lubnauer chciała bronić pomysłu Nowackiej. Sama nie wiedziała, o czym mówi... [WIDEO]