Awanturowali się na pokładzie samolotu. Żandarmeria zrobiła z nimi porządek!

Jak przekazał rzecznik żandarmerii, Holenderska żandarmeria wojskowa (Koninklijke Marechaussee) aresztowała w środę wieczorem na lotnisku Schiphol w Amsterdamie sześciu mężczyzn, awanturujących się na pokładzie samolotu, który przyleciał z Polski, wszyscy zatrzymani to Polacy.
„Pasażerowie skarżyli się na sześciu mężczyzn, którzy spożywali swój alkohol i palili papierosy elektroniczne” – powiedział PAP rzecznik.
Po wylądowaniu poinformowani przez załogę samolotu funkcjonariusze żandarmerii aresztowali Polaków. „Jeden z zatrzymanych stawiał opór podczas aresztowania i konieczne było użycie środków przymusu bezpośredniego” – mówi rzecznik.
Wieczorne loty z Polski do Amsterdamu obsługiwane są zarówno przez LOT jak i KLM. Koninklijke Marechaussee nie udziela jednak informacji na pokładzie jakiego przewoźnika doszło do zdarzenia.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Politycy PiS apelują do Konfederacji. Poprzyjcie projekty dot. zmian w ustawie o obywatelstwie polskim
Lekarze mają już dosyć i domagają się od Tuska reakcji. Potrzebne jest pilne dofinansowanie służby zdrowia
Najnowsze

Prezydent Macron daje dwa dni premierowi Lecornu na rozmowy ostatniej szansy

Kanthak o umorzeniu rosyjskich długów w Gdańsku. "Niekonsekwentna polityka Sikorskiego wobec Rosji"

Hrabi w hołdzie Joannie Kołaczkowskiej. Kabaret ogłasza nową formę działalności
