Autobus wypadł z drogi w Japonii. 14 ofiar śmiertelnych
14 osób zginęło, a 27 jest poważnie rannych w katastrofie autokaru turystycznego w Japonii. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.
Autokar przewoził 41 turystów do znanego ośrodka narciarskiego w środkowej Japonii. W pewnym momencie pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym przełamał barierki i stoczył się z góry. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną wypadku, ponieważ warunki na drodze były dobre.
Według biura podróży większość pasażerów miała od 18 do 20 lat. Policja poinformowała, że przewoźnik został już objęty śledztwem.
cnn.com, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu