Atak na Kapitol. Nie żyje oficer i podejrzany [WIDEO]
Osoba, która wjechała w piątek w barykadę pod Kapitolem, została postrzelona i przeniesiona do szpitala w ciężkim stanie. Jak poinformowała stacja CNN nie żyje podejrzany oraz oficer. Nie są znane motywy incydentu.
Kapitol Stanów Zjednoczonych jest zamknięty po ataku na funkcjonariuszy policji Kapitolu Stanów Zjednoczonych przed budynkiem. Podejrzany wbił samochód w barykadę na Constitution Avenue i wysiadł z pojazdu, trzymając nóż, poinformowała policja.
Podali także, że w ataku rannych zostało dwóch funkcjonariuszy policji Kapitolu, którzy zostali przewiezieni do szpitala po dźgnięciach nożem. Jeden z nich zmarł.
Kompleks Kapitolu pozostaje całkowicie zamknięty i nikomu nie wolno wchodzić do ani wychodzić z budynków Kapitolu.
— Jake Sherman (@JakeSherman) April 2, 2021
Enhanced security measures in the US Congress: National Guard Regiment rushes to the Capitol.#USA #BREAKING pic.twitter.com/70M0vKntDJ
— Farhang F. Namdar (@FarhangNamdar) April 2, 2021
⚡️????????A helicopter seen landing on the east front of the Capitol.#USA #capitol pic.twitter.com/ReSup6AXGY
— RAGEX-WAR (@theragex) April 2, 2021
Polecamy Jakubiak uderza w rząd!
Wiadomości
Najnowsze
Nie żyje Chuck Norris. Gwiazda kina akcji miała 86 lat
Nie żyje śpiewaczka z serialu „Alternatywy 4”. Halina Kowalska-Nowak miała 84 lata
TYLKO U NAS
Kłodzko, dwa wyroki i polityczne odcięcie. Koalicja Obywatelska wydała oświadczenie, ale pytań nie ubywa