Przejdź do treści
Republika W poniedziałek (18.08) o godz. 7:10 gościem Poranka Radio Republika będzie dr Rafał Leśkiewicz, rzecznik prasowy Prezydenta RP Karola Nawrockiego
22:33 Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski: to historyczna decyzja, że Stany Zjednoczone są gotowe uczestniczyć w gwarancjach bezpieczeństwa dla Ukrainy
21:42 CNN: prezydent USA Donald Trump w Białym Domu najpierw spotka się z ukraińskim przywódcą Wołodymyrem Zełenskim, liderom będą towarzyszyć delegacje obu krajów. Później prezydenci mają spotkać się z europejskimi przywódcami
Republika W poniedziałkowych rozmowach (18.08) w Radiu Republika o godz. 6:19 - Marek Formela i o godz. 6:36 - Filip Memches, z tygodnika "Do Rzeczy"
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Otwock zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem w środę, 20 sierpnia, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, ul. J. Poniatowskiego 10 w Otwocku
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Ariana Grande załamana atakiem na jej koncert!

Źródło:

- Jestem załamana, bardzo mi przykro. Nie mam słów - napisała na Twitterze Ariana Grande w reakcji na wybuch, do jakiego doszło po jej koncercie w Manchesterze. Zginęło co najmniej 19 osób, a ponad 50 zostało rannych.

Policja została wezwana na miejsce zdarzenia ok. 22:35 czasu lokalnego (23:35 czasu polskiego). Filmy i zdjęcia opublikowane w internecie pokazują panikę widzów zgromadzonych na koncercie i szereg pojazdów na sygnale w pobliżu mieszczącej 18 tys. osób hali. Operator obiektu poinformował, że do wybuchu doszło obok budynku, kiedy wychodzili z niego pierwsi fani. Policja informuje natomiast, że stało się to w holu hali.

Na koncercie było mnóstwo dzieci. Część z nich została bez żadnej opieki w wyniku paniki podczas ucieczki. Na Twitterze pojawiły się informacje, że te, które nie znalazły cały czas swoich opiekunów, są już bezpieczne w hotelu Holiday Inn w Manchestrze.

 

broken.
from the bottom of my heart, i am so so sorry. i don't have words.

— Ariana Grande (@ArianaGrande) 23 maja 2017

Photos show the scene after a reported blast at an Ariana Grande concert in Manchester, UK https://t.co/AeCTEi2uB3 pic.twitter.com/wCMWHk1onC

— CNN International (@cnni) 23 maja 2017
onet.pl

Wiadomości

Donald Trump

Trump: Zełenski może zakończyć wojnę „niemal natychmiast”

Zła wiadomość. Zamkną łaźnie na kilka lat!

To z nią Świątek zagra w finale WTA 1000 Cincinnati!

USA: masowe wykluczenie nielegalnych imigrantów z dostępu do świadczeń

Śmierć dwóch strażaków podczas akcji gaśniczej

Rubio ostrzega: Nie chcemy tam dotrzeć, ludzie będą ginąć tysiącami

Szósty dzień ulicznych protestów. Vuczić zapowiada zaostrzenie

Macron: Rosja jest jedynym agresorem. Nigdy nie dotrzymała obietnic

Rosja "pilnuje pokoju". Na razie na Ukrainie

Dr Kuź w "Klubie Republiki" krytykuje podejście rządu Tuska do wojska. "Mundurowi to niekoniecznie jest jego baza wyborcza"

Gmyz: Szczegóły specyfikacji warunków zamówienia często służą ustawianiu przetargów!

Prezydent Zełenski: Gwarancje bezpieczeństwa USA dla Ukrainy to "historyczna decyzja"

Rubio konkretny. Mówi co się stanie z Rosją, jeśli nie będzie dążyła do pokoju

Zbigniew Bogucki: Nie ma zrozumienia po stronie Donalda Tuska co jest priorytetem dla Polski

Kłopot Tuska. Stanowski miażdży lewicę. Giertych atakuje Kaczyńskiego. Odlot Wałęsy

Najnowsze

Donald Trump

Trump: Zełenski może zakończyć wojnę „niemal natychmiast”

portugalska straż pożarna

Śmierć dwóch strażaków podczas akcji gaśniczej

Rubio ostrzega: Nie chcemy tam dotrzeć, ludzie będą ginąć tysiącami

policja serbska

Szósty dzień ulicznych protestów. Vuczić zapowiada zaostrzenie

Macron: Rosja jest jedynym agresorem. Nigdy nie dotrzymała obietnic

łaźnie Gellerta

Zła wiadomość. Zamkną łaźnie na kilka lat!

To z nią Świątek zagra w finale WTA 1000 Cincinnati!

USA: masowe wykluczenie nielegalnych imigrantów z dostępu do świadczeń