Alarm bombowy na stadionie w Paryżu
Niepokojące informacje przed wieczornymi zawodami lekkoatletycznymi na Stade de France. W pobliżu obiektu ogłoszono alarm bombowy. Obszar wokół stacji kolejowej Porte de Paris w Saint-Denis został odizolowany, podczas gdy służby czekają na przybycie specjalnej jednostki saperów, jak podaje Bild.
Obszar wokół stacji kolejowej Porte de Paris w Saint-Denis został odizolowany, podczas gdy służby czekają na przybycie specjalnej jednostki saperów, jak podaje Bild. Stacja ta znajduje się niedaleko stadionu Stade de France, gdzie od wczoraj odbywają się zawody olimpijskie. W związku z zagrożeniem, stacja została zamknięta.
Piątek to pierwszy dzień rywalizacji lekkoatletów na Stade de France. W sesji wieczornej, która rozpocznie się o 18:00, zaplanowano m.in. finał biegu na 10000 m mężczyzn. Przed rozpoczęciem zmagań z Paryża napłynęły niepokojące informacje o alarmie bombowym. W pobliżu stacji kolejowej Saint-Denis, która znajduje się niedaleko Stade de France, odkryto podejrzany pakunek.
Polecamy Radio Republika
Wiadomości
Najnowsze
Wejście policji do KRS. Będzie zawiadomienie do prokuratury
Nowy sondaż CBOS o prezydencie Nawrockim – co mówią liczby? [SONDA]
PILNE: Jarosław Kaczyński wygrywa w sądzie z Krzysztofem Brejzą ws. rzekomego zniesławienia polityka KO