Zbiórka rzeczy dla uchodźców z Donbasu

Do 15 kwietnia trwa zbiórka pomocy dla uchodźców z terytoriów okupowanych w Donbasie, którzy korzystają ze wsparcia kijowskiego ośrodka przy ulicy Froliwskiej. To centrum wolontariatu cały czas potrzebuje naszej pomocy.
Uchodźcy przebywający w ośrodku często zostawili po drugiej stronie frontu często cały swój dobytek, dlatego zachęcamy Państwa do wsparcia naszej akcji.
W tej chwili najbardziej potrzebne są produkty spożywcze - mąka, cukier, makarony, kaszę, olej i ryż, a także chemia gospodarczą i środki czystości. Zbieramy też pościel i naczynia kuchenne, zwłaszcza garnki i patenie.
Wszelkie dary na rzecz uchodźców prosimy dostarczać pocztą albo osobiście do siedziby Telewizji Republika w Warszawie (ul. Pawia 55, wejście od ul. Dzielnej 58, 01-030 Warszawa) lub też bezpośrednio na adres ośrodka w Kijowie przy ul. Froliwskiej: Фроловская 9/11. Волонтерский центр, Київ.
Polecamy Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego
Wiadomości
Kałużny o groźbach Tuska pod adresem Nawrockiego: będzie postępował bezwzględnie, gdyż to jest najczarniejsza postać w polskiej polityce
Przed tym ostrzegaliśmy! Nielegalni imigranci z Afganistanu uciekli z ośrodka w Izdebnie, trwają poszukiwania
Najnowsze

Ukraina zamyka etap desowietyzacji. Usunęli ostatni pomnik Lenina

Raków zawodzi w ataku. Przegrana przed własną publicznością

Pedofil „ekspertem” w zespole do spraw ochrony dzieci. Co jeszcze zgotuje nam koalicja Tuska!?
