Strzelanina w USA. Uzbrojone osoby otworzyły ogień w stronę tłumu
W amerykańskim hrabstwie Miami-Dade, przy hali bankietowej El Mula doszło do strzelaniny. Trzy osoby otworzyły ogień w kierunku tłumu. Zginęły co najmniej dwie osoby. Ponad 20 jest rannych.
W hali miał odbyć się koncert, więc przy wejściu zebrał się spory tłum ludzi. W pewnym momencie podjechał samochód, z którego wyszły trzy uzbrojone osoby i otworzyły ogień w kierunku ludzi.
- Dwie osoby zginęły na miejscu. Co najmniej 25 kolejnych trafiło do szpitali - poinformowała policja
- To mordercy, którzy z zimną krwią strzelali do tłumu - zaznaczył Alfredo Ramirez, szef lokalnej policji.
#BREAKING — 20-25 people shot, 2 confirmed dead in NW Miami Dade. This happening at El Mula Banquet Hall in the Country Club Shopping Center. pic.twitter.com/979UhADfsR
— Parker Branton (@ParkerBranton) May 30, 2021
Polecamy Radio Republika
Wiadomości
Tak rząd Tuska traktuje bezpieczeństwo kraju! Śliwka podaje przykład braku działań przy ustawie prezydenta
Bezrobocie? Koszty pracy? Ceny energii? Nie, problemem dla Państwowej Agencji Pracy są ogłoszenia o pracę
Najnowsze
Tak rząd Tuska traktuje bezpieczeństwo kraju! Śliwka podaje przykład braku działań przy ustawie prezydenta
Kapuśniak na zimowe dni – treściwa, rozgrzewająca zupa
Bezrobocie? Koszty pracy? Ceny energii? Nie, problemem dla Państwowej Agencji Pracy są ogłoszenia o pracę
Kancelaria Prezydenta: koalicja blokuje zmiany proponowane przez Karola Nawrockiego. Jest lista inicjatyw