Straż Graniczna i skarbówka zlikwidowały punkt nielegalnych gier hazardowych!
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG i lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli urządzenia do nielegalnych gier hazardowych. Kontrole były prowadzone na terenie Hrubieszowa.
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie i lubelskiej Służby Celno-Skarbowej zajęli 3 urządzenia do gier hazardowych. Znajdowały się w kontrolowanym lokalu w Hrubieszowie. Zabezpieczono również środki pieniężne w kwocie 5 tys. zł. oraz inne dowody prowadzenia niezgodnej z prawem działalności. Osobie obsługującej lokal postawiono zarzut urządzania nielegalnych gier hazardowych. Za urządzanie i prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej.
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!