Stało się! FC Barcelona przekonała Bayern Monachium do sprzedaży „Lewego”

Tomasz Domański 17-07-2022, 10:34
Artykuł
Telewizja Republika / Robert Lewandowski, Instagram _rl9

Robert Lewandowski, który przechodzi do Barcelony, w sobotę wieczorem pożegnał się na Instagramie z Bayernem Monachium. "Jestem bardzo dumny ze wszystkiego, co razem osiągnęliśmy" - napisał polski piłkarz. Ciepło odpowiedział mu Thomas Mueller.

"Dziękuję kolegom z drużyny, członkom sztabu, kierownictwu klubu i wszystkim pracownikom, którzy zawsze mnie wspierali i którzy sprawili, że wspólnie mogliśmy zdobywać trofea dla Bayernu Monachium" - napisał kapitan Reprezentacji Polski.

"Jestem dumny ze wszystkiego, co razem osiągnęliśmy. Przede wszystkim jednak dziękuję kibicom. To wy tworzycie klub. My piłkarze jesteśmy tu tylko przez chwilę. Dla mnie ta chwila trwała 8 wspaniałych lat i na zawsze pozostanie w moim sercu" - podkreślił.

Później ciepły wpis pod jego adresem zamieścił kolega z drużyny Thomas Mueller.

"Wszystkiego najlepszego w @FCBarcelona, @lewy_official! 8 wyjątkowych lat, wiele bramek, wiele trofeów, wzloty i upadki, ale zawsze szacunek i prawdziwy duch zwycięstwa!”.

Przypomnijmy, w sobotę Bayern Monachium i FC Barcelona potwierdziły, że uzgodniły warunki transferu Lewandowskiego. Według hiszpańskich mediów Polak ma dołączyć do nowego zespołu w Miami, gdzie przejdzie badania i podpisze kontrakt.

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy