Z Meksykiem bez pięciu czołowych piłkarzy
Już w poniedziałek reprezentacja Polski zmierzy się z Meksykiem, jednak ze względu na dużą intensywność meczów w klubach Adam Nawałka podjął decyzję, że w spotkaniu nie wystąpi kilku czołowych piłkarzy.
W tym gronie znaleźli się Robert Lewandowski, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak i Artur Boruc, który wczoraj w meczu z Urugwajem zakończył karierę reprezentacyjną. Piłkarze ci nie wylecą dziś z drużyną do Gdańska. Nie ma jeszcze decyzji co do występu Michała Pazdana, który zmaga się z kontuzją.
Mecz z Meksykiem 13 listopada 2017 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Energa Gdańsk.
laczynaspilka.pl
Komentarze
Najnowsze
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej
Tusk kopiuje argumenty niemieckiego publicysty? Chodzi o spór o Ukrainę i UPA
Kamiński zwraca Ukrainie odznaczenia. Mocne słowa o Wołyniu i polityce Kijowa