Przejdź do treści
Informacja InPost oraz Centrum Ratownictwa stoją za nową akcją społeczną. Już niebawem przy paczkomatach zlokalizowanych w całej Polsce zaczną działać defibrylatory AED, czyli urządzenia ratujące życie
Wydarzenie 17 sierpnia 2025 roku (niedziela) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Karol Nawrocki będzie przebywał z wizytą w województwie lubelskim. O godz. 13.15 odbędzie się spotkanie Prezydenta Karola Nawrockiego z mieszkańcami Godziszowa Trzeciego
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Otwock zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem w środę, 20 sierpnia, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, ul. J. Poniatowskiego 10 w Otwocku
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Wstrząsający wypadek amerykańskiej alpejki Lindsey Vonn. ZOBACZ NAGRANIE

Źródło: YouTube

Bardzo groźnie wyglądał wypadek Lindsey Vonn. Amerykańska alpejka upadła podczas mistrzostwach świata w szwedzkim Aare. Startowała w supergigancie. Miał to być jej przedostatni występ przed zakończeniem kariery.

Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest Lindsey Vonn. Na filmach widać, jak wypada z trasy, przewraca się i z dużą siłą uderza w siatki zabezpieczające. 

34-latce natychmiast pomogły osoby pracujące w obsłudze mistrzostw. Podnieśli Vonn, która później powoli zjechała do mety.

 

W ubiegłym tygodniu Vonn ogłosiła, że 10 lutego kończy karierę. Muszę zaakceptować fakt, że już dłużej nie dam rady startować - napisała na Instagramie Vonn. W mistrzostwach świata w Aare wystąpię w zjeździe i supergigancie i będą to ostatnie zawody w mojej karierze - dodała.

 

34-letnia Lindsey Vonn to 82-krotna triumfatorka zawodów Pucharu Świata. Amerykanka od dłuższego czasu zmaga się z kontuzjami. W lutym 2016 roku doznała poważnego urazu kolana, co oznaczało dla niej koniec sezonu. Później podczas treningu złamała kość ramieniową. Ostatnio musiała się wycofać z zawodów z powodu urazu nerwu strzałkowego.

WIDEO Z WYPADKU: 

 

RMF FM, YouTube, media

Wiadomości

Putin

Premier: presja na Putina musi być tak duża, że nie będzie miał wyjścia

Trzy stany odpowiedziały na wezwanie Trumpa. Wysyłają GN

Piąta noc niepokojów; policja znów starła się z antyrządowymi demonstrantami

MSZ Estonii: ...i to jest główna przyczyna wojny

Zełenski krótko o Rosji. Skomplikowali sytuację

Tragedia w Sudanie. Zginęli cywile z obozu w Darfurze

Huragan w 24 h przeszedł z 1 do 5 kategorii. To rekord!

Bieg z sercem – dla rodzin poległych policjantów

Żywioł pustoszy Hiszpanię – Premier przerywa urlop

Mazowieckie: Z wody wyłowiono zwłoki 20-latka, który zaginął w okolicy Jeziora Białego

Francja mierzy się z potężną falą upałów. Temperatury przekraczają 40 stopni Celcjusza

Suski o ataku na prof. Cenckiewicza: To jest element wojny przeciwko wolnej Polsce.

Semeniuk-Patkowska o pomysłach prezydenta Nawrockiego: Bezpieczeństwo nie ma kolorów ani barw politycznych

Pilne: Znamy datę trójstronnego spotkania: Zełeński, Trump, Putin

Grbić zawęził kadrę na mistrzostwa świata. Pozostało 16 zawodników

Najnowsze

Putin

Premier: presja na Putina musi być tak duża, że nie będzie miał wyjścia

Wołodymyr Zełenski

Zełenski krótko o Rosji. Skomplikowali sytuację

żołnierze w Sudanie

Tragedia w Sudanie. Zginęli cywile z obozu w Darfurze

huragan Erin

Huragan w 24 h przeszedł z 1 do 5 kategorii. To rekord!

Bieg z sercem – dla rodzin poległych policjantów

Gwardia Narodowa

Trzy stany odpowiedziały na wezwanie Trumpa. Wysyłają GN

protesty w Belgradzie

Piąta noc niepokojów; policja znów starła się z antyrządowymi demonstrantami

rosyjskie czołgi w Gruzji

MSZ Estonii: ...i to jest główna przyczyna wojny