Neymar nie ma szczęścia. Powrócił po kontuzji. Zagrał pół godziny
Słynny brazylijski piłkarz Neymar doznał kontuzji w drugim meczu od powrotu do gry po rocznej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadła krzyżowego. W spotkaniu azjatyckiej Ligi Mistrzów jego Al-Hilal z irańskim Esteghlal wszedł na boisko w 58. minucie, a opuścił je na trzy minuty przed końcem.
Pierwsze informacje mówią o kontuzji uda 32-letniego napastnika, ale na razie nie wiadomo, czy uraz jest poważny.
Saudyjski Al-Hilal wygrał u siebie z Esteghlal 3:0 i prowadzi w tabeli grupy z udziałem 12 zespołów. Wszystkie bramki zdobył Serb Aleksandar Mitrovic.
Źródło: PAP
Komentarze
Najnowsze
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma