Wojciech Szczęsny nie zatrzymał Barcelony
facebook.com/fcbarcelona

AS Roma przegrała z FC Barceloną 0:3 w meczu towarzyskim. Wojciech Szczęsny grał w składzie włoskiej drużyny przez całą pierwszą połowę i wpuścił dwie bramki.

Polski bramkarz został nagrodzony dobrymi ocenami za występ, choć już w 26. minucie został pokonany przez Neymara. Kolejnego gola dla Katalończyków zdobył Leo Messi, który pokonał Szczęsnego w 41. minucie.

Po zmianie stron, zmiennikiem Polaka okazał się z Morgan de Sanctis. Włoch został pokonany w 66. minucie przez Ivana Rakiticia, który zdobył ostatnią bramkę w tym spotkaniu.

Fala na Bobrze dotrze dziś do Odry

Działał zgodnie z prognozą, tak jak ją rozumiał

Zła i dobra wiadomość. Co z Wrocławiem?

Wrocław czeka ale nie ludzie. Bez wytchnienia umacniają wały

Uruchomiono dwa kolejne poldery zalewowe pod Wrocławiem

Usuwanie skutków powodzi. Jakie uprawnienia ma twój pracodawca?

Zmarł Toto Schillaci, bohater mistrzostw świata 1990

Libicki: Henning-Kloska wykazała się całkowitym brakiem wyczucia

Nie wstyd panu, panie Donaldzie?

Kosztowniak: Chaos, dezinformacja, degrengolada i upadek - tak w sytuacji kryzysowej działa Tusk

Szokujące słowa ekologa! Niemiecki wywiad werbował do protestów przeciwko budowie zbiorników retencyjnych!

Trump i Duda spotkają się w Amerykańskiej Częstochowie – kluczowe wydarzenie przed wyborami w USA