Przejdź do treści
08:06 Indonezja: Co najmniej 16 osób zginęło w pożarze w domu spokojnej starości
07:48 Turcja: Siedmiu policjantów rannych w starciu z bojownikami IS
07:07 Hiszpania: Jedna osoba nie żyje, dwie zaginione wskutek powodzi
06:41 Szef KGP: ostatnie wydarzenia pokazały, że musimy być gotowi na każdy scenariusz
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Londyn zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 2 stycznia, godz. 17.30 (po Mszy św.), w kościele Parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece koło Ropczyc
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" w Olsztynie zaprasza na spotkanie z posłem Andrzejem Śliwką, które odbędzie się w Szczytnie, przy ul. Solidarności 9 (świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej), 3 stycznia 2026 r. (sobota) o godz. 17:00
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Gdyni zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 4 stycznia, godz. 16:00, Kościół p.w. Chrystusa Króla, Gdynia-Mały Kack, ul. Ks.Bp. Jana Bernarda Szlagi 3 (wjazd od ulicy Halickiej)
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na prezentację wystawy w 130 rocznicę urodzin Gen. Stefana Roweckiego „Grota”, wystawa oddziału IPN w Łodzi czynna do 12 stycznia, Krużganki Klasztoru OO. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Wiadomo ile będą kosztowały bilety na zimowe IO. To już za rok

Źródło: pixabay.com

Bilety na zimowe igrzyska olimpijskie, które w 2026 roku odbędą się w Mediolanie oraz Cortinie d’Ampezzo, będą kosztowały od 30 do 3000 euro. Najmniej trzeba zapłacić za oglądanie pierwszej fazy hokeja, a najwięcej za najlepsze miejsca na ceremonii zamknięcia w amfiteatrze w Weronie.

Najdroższym wydarzeniem sportowym jest finał hokeja mężczyzn, na który bilety kosztują od 450 do 1400 euro.

Organizatorzy poinformowali, że ponad 20 proc. biletów jest dostępnych za mniej niż 40 euro, a ponad połowa kosztuje mniej niż 100 euro. Aby nabyć wejściówki w pierwszej fazie sprzedaży należy zarejestrować się na oficjalnej platformie biletowej i wziąć udział w losowaniu. Od kwietnia 2025 r. bilety będą dostępne według kolejności zgłoszeń, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Jednocześnie podano ceny biletów na paralimpiadę - zaczynają się od 10 euro dla dzieci poniżej 14 roku życia. Ponad 200 000 biletów — około 90 proc. całości — jest dostępnych za mniej niż 40 euro.

Źródło: PAP

 

Wiadomości

Janusz Kowalski

Kowalski zdradził, co może być game changerem wyborów 2027

Co czeka nas w pogodzie 29 i 30 grudnia?

Rosja: Większość miliarderów milczy

Kontrowersje wokół flag w Wielkiej Brytanii. Obce na budynkach publicznych

Ponad połowa Polaków o decyzji prezydenta ws. okrągłego stołu

Mnóstwo ofiar w katastrofie kolejowej

"Cień Chin przykryje" Tajwan. We wtorek

Sceptyczne oceny co do pokoju. Krytyka "czającej się" Unii Europejskiej

Moskwa skomentowała rozmowy Zełenski-Trump

Brytyjskie media: nie poczyniono postępów

Sakiewicz: Trump chce przerwać masakrę i wymusić pokój

Prezydent Trump: Jesteśmy bardzo blisko zakończenia krwawej wojny, największej od czasów II wojny światowej

Prezydent Nawrocki rozmawiał z Trumpem i Zełenskim o sytuacji na Ukrainie

Saryusz-Wolski ostrzega przed zamachem na państwowość Polski ze strony UE

Błaszczak: 60 tajemniczych balonów wlatuje do Polski, a rząd jest na urlopie

Najnowsze

Janusz Kowalski

Kowalski zdradził, co może być game changerem wyborów 2027

sondaż ws. decyzji prezydenta dotyczącej okrągłego stołu

Ponad połowa Polaków o decyzji prezydenta ws. okrągłego stołu

katastrofa kolejowa

Mnóstwo ofiar w katastrofie kolejowej

chińskie wojsko

"Cień Chin przykryje" Tajwan. We wtorek

OPINIE

Sceptyczne oceny co do pokoju. Krytyka "czającej się" Unii Europejskiej

Co czeka nas w pogodzie 29 i 30 grudnia?

dyktator z Kremla

Rosja: Większość miliarderów milczy

flaga palestyńska

Kontrowersje wokół flag w Wielkiej Brytanii. Obce na budynkach publicznych