W zdrowym ciele, zdrowy duch. Polskie samorządy dostaną kasę na sport [wideo]
Minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk poinformował o szczegółach programu inwestycyjnego, dzięki któremu w ciągu dwóch lat do polskich samorządów trafią dwa miliardy złotych na poprawę infrastruktury sportowej. "To pozwoli na wybudowanie ponad tysiąca hal przy szkołach", dodał. "W ostatni wtorek na posiedzeniu Rady Ministrów przyjęto uchwałę dotyczącą wieloletniego programu inwestycyjnego Olimpia, polegającego na dofinansowywaniu budowy przyszkolnych hal sportowych dla polskich samorządów. To największy program wsparcia infrastruktury sportowej w historii Polski", mówił.
Telewizja Republika/PAP
Komentarze
Najnowsze
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"