W zdrowym ciele, zdrowy duch. Polskie samorządy dostaną kasę na sport [wideo]
Minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk poinformował o szczegółach programu inwestycyjnego, dzięki któremu w ciągu dwóch lat do polskich samorządów trafią dwa miliardy złotych na poprawę infrastruktury sportowej. "To pozwoli na wybudowanie ponad tysiąca hal przy szkołach", dodał. "W ostatni wtorek na posiedzeniu Rady Ministrów przyjęto uchwałę dotyczącą wieloletniego programu inwestycyjnego Olimpia, polegającego na dofinansowywaniu budowy przyszkolnych hal sportowych dla polskich samorządów. To największy program wsparcia infrastruktury sportowej w historii Polski", mówił.
Telewizja Republika/PAP
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje