W zdrowym ciele, zdrowy duch. Polskie samorządy dostaną kasę na sport [wideo]
Minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk poinformował o szczegółach programu inwestycyjnego, dzięki któremu w ciągu dwóch lat do polskich samorządów trafią dwa miliardy złotych na poprawę infrastruktury sportowej. "To pozwoli na wybudowanie ponad tysiąca hal przy szkołach", dodał. "W ostatni wtorek na posiedzeniu Rady Ministrów przyjęto uchwałę dotyczącą wieloletniego programu inwestycyjnego Olimpia, polegającego na dofinansowywaniu budowy przyszkolnych hal sportowych dla polskich samorządów. To największy program wsparcia infrastruktury sportowej w historii Polski", mówił.
Telewizja Republika/PAP
Komentarze
Najnowsze
Maroko może stracić swoją gwiazdę! W tle sprawa sądowa
Po wybuchu w zakładach przetwarzania gazu 18 osób jest zaginionych a ponad 50 rannych!
Blokada na drodze ekspresowej S3. Rolnicy ogłosili bezterminowy protest!
HIT DNIA