W zdrowym ciele, zdrowy duch. Polskie samorządy dostaną kasę na sport [wideo]
Minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk poinformował o szczegółach programu inwestycyjnego, dzięki któremu w ciągu dwóch lat do polskich samorządów trafią dwa miliardy złotych na poprawę infrastruktury sportowej. "To pozwoli na wybudowanie ponad tysiąca hal przy szkołach", dodał. "W ostatni wtorek na posiedzeniu Rady Ministrów przyjęto uchwałę dotyczącą wieloletniego programu inwestycyjnego Olimpia, polegającego na dofinansowywaniu budowy przyszkolnych hal sportowych dla polskich samorządów. To największy program wsparcia infrastruktury sportowej w historii Polski", mówił.
Telewizja Republika/PAP
Komentarze
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie