W zdrowym ciele, zdrowy duch. Polskie samorządy dostaną kasę na sport [wideo]
Minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk poinformował o szczegółach programu inwestycyjnego, dzięki któremu w ciągu dwóch lat do polskich samorządów trafią dwa miliardy złotych na poprawę infrastruktury sportowej. "To pozwoli na wybudowanie ponad tysiąca hal przy szkołach", dodał. "W ostatni wtorek na posiedzeniu Rady Ministrów przyjęto uchwałę dotyczącą wieloletniego programu inwestycyjnego Olimpia, polegającego na dofinansowywaniu budowy przyszkolnych hal sportowych dla polskich samorządów. To największy program wsparcia infrastruktury sportowej w historii Polski", mówił.
Najnowsze
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Błaszczak stanął po stronie Nawrockiego. "Zwracam ukraiński order"
Trzaskowski wystawił chronionego sygnalistę. Mężczyzna został wyrzucony z pracy
Historyczny rekord pobity! Mundial przyciąga tłumy kibiców
SPRAWDŹ TO!