W zapasach Baran będzie walczył o brązowy medal
Zapaśnik w stylu wolnym Robert Baran w pojedynku o brązowy medal turnieju w stylu wolnym igrzysk w Paryżu w wadze 125 kg powalczy o brązowy medal z reprezentantem Azerbejdżanu Giorgi Meszwildiszwilim.
W repesażu Polak zwyciężył Ukraińca Ołeksandra Chocianywskiego 3:0.
Azer Giorgi Meszwildziszwili, pokonany przez Gruzina Geno Petriaszwiliego w półfinale 7:0, zakwalifikował się bezpośrednio do pojedynku o brązowy medal. Robert Baran (Ceramik Krotoszyn) przegrał z Petriaszwilim w ćwierćfinale 2:9.
W 4.39 pierwszej rundy arbiter wskazał pasywność Chocianywskiego, który następnie w regulaminowym czasie nie wykonał akcji, co dało prowadzenie Polakowi 1:0. Identyczna sytuacja powtórzyła się na 1.54 przed gongiem na przerwę. Także w drugiej trzyminutowej rundzie Ukraińcowi nie udało się wypunktować skutecznie broniącego się rywala, a zejście do nogi Ukraińca dało Baranowi trzeci punkt.
źródło: PAP
Najnowsze
„Dziś Telewizja Republika, jutro każda inna redakcja!” Gajcy wskazuje zagrożenie
„To jest bandytyzm”. Goście Republiki mocno o atakach na stację i reakcji służb
Morawiecki suchej nitki nie pozostawił na Tusku ws. jego słów o bezpieczeństwie Polski