Vive remisuje w Lidze Mistrzów. Zacięty pojedynek
Drużyna Vive Tauronu Kielce zremisowała po emocjonującym spotkaniu z liderem grupy B Rhein-Neckar Loewen 32:32 w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Dla Kielczan to pierwszy podział punktów w tegorocznej edycji.
Drużyna Vive przystępowała do spotkania z porażką i zwycięstwem na koncie. Mistrzowie Polski rozpoczęli rywalizacje w Lidze Mistrzów od porażki z Pick Szeged, natomiast pierwsze punkty zdobyli z Montpellier Agglomeration. Niemiecki zespół to lider grupy B, który na otwarcie rozgrywek ograł broniącą tytułu Barcelonę a następnie rozgromił KIF Kolding-Kopenhaga. Po pierwszej połowie meczu Niemcy zdecydowanie przeważali i prowadzili 19 do 15, jednak druga część spotkania należała do Kielczan, którzy zdołali odrobić straty.
Najnowsze
Niezależna.pl: Resort Żurka instruuje sędziów. Do sądów trafił gotowy wzór pisma procesowego ws. ENA
Burza po słowach Zełenskiego. Internauci ostro komentują wystąpienie o "Panteonie Bohaterów"
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej