US Open: Zieliński w ćwierćfinale miksta
Jan Zieliński w parze z Hsieh Su-wei z Tajwanu po wygranej z Giulianą Olmos i Santiago Gonzalezem z Meksyku 6:7 (4-7), 6:4, 10-6 awansowali do ćwierćfinału gry mieszanej w wielkoszlemowym turnieju tenisowym US Open w Nowym Jorku.
Para tajwańsko-polska: Hsieh Su-wei i Jan Zieliński jest rozstawiona z numerem siódmym. W tym roku 27-letni warszawianin i 38-letnia Hsieh zdobyli już dwa tytuły wielkoszlemowe - w styczniu byli najlepsi w Australian Open, a w lipcu triumfowali na londyńskiej trawie w Wimbledonie.
Wynik meczu 1/8 finału gry mieszanej: Hsieh Su-wei, Jan Zieliński (Tajwan, Polska) - Giuliana Olmos, Santiago Gonzalez (oboje Meksyk) 6:7 (4-7), 6:4, 10-6.
źródło: PAP
Najnowsze
Pracował 20 godzin na dobę? Nowe fakty w sprawie 28-letniego lekarza z KO!
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)