Tytoń bezsilny w starciu z Barceloną

Piłkarze Barcelony rozgromili 5:0 na własnym boisku Elche, z Przemysławem Tytoniem w bramce, w meczu 1/8 finału Pucharu Hiszpanii. Rewanż za tydzień na boisku rywala będzie dla "Dumy Katalonii" formalnością.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie w wolnym tempie, ale stopniowo przyspieszali grę, a ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy były w ich wykonaniu imponujące. Pierwszego gola w 35. minucie strzelił Neymar. Jeszcze przed przerwą do siatki trafili Luis Suarez oraz z rzutu karnego Leo Messi. Po zmianie stron wynik podwyższyli Jordi Alba i ponownie Neymar.

Katalończycy mogą już myśleć o ćwierćfinale, w którym zagrają z Atletico lub z Realem Madryt. W środę w derbach stolicy Hiszpanii lepsi byli zawodnicy Atletico wygrywając 2:0, ale rewanż odbędzie się na stadionie "Królewskich" - Santiago Bernabeu.

W innym czwartkowym meczu Granada przegrała z Sevillą 1:2. Cały mecz w drużynie gości rozegrał Grzegorz Krychowiak, który został ukarany żółtą kartką. Spotkanie rewanżowe w Sewilli 14 stycznia

PAP

Fala na Bobrze dotrze dziś do Odry

Działał zgodnie z prognozą, tak jak ją rozumiał

Zła i dobra wiadomość. Co z Wrocławiem?

Wrocław czeka ale nie ludzie. Bez wytchnienia umacniają wały

Uruchomiono dwa kolejne poldery zalewowe pod Wrocławiem

Usuwanie skutków powodzi. Jakie uprawnienia ma twój pracodawca?

Zmarł Toto Schillaci, bohater mistrzostw świata 1990

Libicki: Henning-Kloska wykazała się całkowitym brakiem wyczucia

Nie wstyd panu, panie Donaldzie?

Kosztowniak: Chaos, dezinformacja, degrengolada i upadek - tak w sytuacji kryzysowej działa Tusk

Szokujące słowa ekologa! Niemiecki wywiad werbował do protestów przeciwko budowie zbiorników retencyjnych!

Trump i Duda spotkają się w Amerykańskiej Częstochowie – kluczowe wydarzenie przed wyborami w USA