Trwa wyścig z czasem! Co dalej z Glikiem?

Kamil Glik w poniedziałek na treningu doznał urazu barku. Zawodnik opuści zgrupowanie reprezentacji uda się jutro na konsultacje do profesora Pascala Boileau w Nicei.
– Kamil Glik w czasie treningu doznał uszkodzenia więzozrostu barkowo-obojczykowego. Lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski udzielił mu natychmiastowej pomocy medycznej na boisku, a następnie wykonano pierwsze badania diagnostyczne w Przemyślu. We wtorek Glik odbędzie konsultacje w Nicei u profesora Pascala Boileau. Po zakończeniu pełnej diagnostyki i konsultacji zostaną podjęte decyzje odnośnie leczenia oraz podane rokowania odnośnie powrotu do pełnego treningu - głosi komunikat przekazany przez PZPN.
We wtorek Glik odbędzie konsultacje w Nicei u profesora Pascala Boileau. Po zakończeniu pełnej diagnostyki i konsultacji zostaną podjęte decyzje odnośnie leczenia oraz podane rokowania odnośnie powrotu do pełnego treningu.
— Mateusz Urbaniak (@UrbanLFC) 4 czerwca 2018
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Jarosław Kaczyński w Zabrzu: Idźcie na te wybory i głosujcie na pana Borysa Borówkę

Kowalski: Żurek wypowiedział wojnę sędziom! Reforma sądów po 2027 nieunikniona?

Michał z Polski złotym medalistą na olimpiadzie informatycznej w Boliwii
