Tokio 2020. Polskie żeglarki wciąż na prowadzeniu w klasie 470
Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar zajęły drugie miejsce w trzecim wyścigu żeglarskiej klasy 470, ale utrzymały prowadzenie w olimpijskiej rywalizacji w Enoshimie.
Pierwszy z dwóch czwartkowych wyścigów wygrały Brazylijki. Tuż za nimi na metę dotarły Polki.
Skrzypulec i Ogar utrzymały prowadzenie w walce o medale, a Brazylijki awansowały na trzecie miejsce.
Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej utrzymały też Francuzki, które były w trzecim wyścigu czwarte. Na czwarte miejsce spadły Brytyjki.
Na dziś zaplanowany jest jeszcze jeden wyścig tej klasy, który już się rozpoczął.
media
Komentarze
Najnowsze
Czarnek chce szybkiego procedowania ustawy o ludobójstwie na Wołyniu. "Zełenski opluł Polaków"
Jaki ostro komentuje postawę Zełenskiego: ewidentnie gra z Niemcami przeciwko Polsce
Zalewska: UE przesuwa ETS w Polsce, bo się boi o wybory