Szymon Marciniak będzie arbitrem w meczu o Superpuchar Europy!

Szymon Marciniak został wyznaczony do prowadzenia meczu o Superpuchar Europy! Polski arbiter wraz ze swoim zespołem poprowadzi starcie, w tkóym w którym Real Madryt zmierzy się z Atletico Madryt.
Szymon Marciniak został wyznaczony do poprowadzenia spotkania o Superpuchar Europy pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt.
Po Mundialu w Rosji było wiele zastrzeżeń do pracy naszego rodaka, ale najwidoczniej szefowie europejskiej federacji dalej mu ufają i wyznaczają do prowadzenia najważniejszych starć.
Polskie arbiter w trakcie mistrzostw świata w Rosji sędziował dwa mecze: Argentyna – Islandia (1:1) i Niemcy – Szwecja (2:1). Jego praca nie została dobrze oceniona i na tych dwóch spotkaniach zakończyła się jego przygoda z rosyjskim mundialem.
Mecz o Superpuchar Europy pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 21:00.
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Ostania porodówka w Bieszczadach nadal może zostać zlikwidowana. Poważne zagrożenie dla rodzących kobiet
Kierwiński otrzymał wniosek o odwołanie komendanta stołecznej policji. Trzaskowski zaopiniował pozytywnie
Najnowsze

Kierwiński otrzymał wniosek o odwołanie komendanta stołecznej policji. Trzaskowski zaopiniował pozytywnie

Poznaliśmy nową CEO Turning Point USA. Wdowa po Charlie Kirku będzie kontynuować jego misję

Polska armia dostanie kolejne pociski Javelin. Jest zgoda Departamentu Stanu
