Śląsk Wrocław: nowe przypadki COVID-19 wykryte u kolejnych zawodników
Klub poinformował, że po środowych badaniach na obecność koronawirusa pojawiły się nowe przypadki pozytywnych wyników wśród piłkarzy Śląska Wrocław. Dodano, że zawodnicy zostali już odizolowani i wraz z rodzinami rozpoczęli kwarantannę.
W komunikacie podkreślono, że klub od razu wdrożył wszystkie procedury wymagane przepisami sanitarno-epidemiologicznymi i regulaminem ekstraklasy.
Komunikat medyczny ⬇️https://t.co/HFBJ4QFMen
— Śląsk Wrocław (@SlaskWroclawPl) September 17, 2020
- W dniach poprzedzających badanie zespół Śląska Wrocław funkcjonował w specjalnym, zaostrzonym reżimie sanitarnym. Dzięki tym procedurom nie zachodzi potrzeba stosowania kwarantanny wobec całej drużyny. Oznacza to, że przygotowania do sobotniego meczu Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław odbywają się zgodnie z planem – zaznaczono.
Władze klubu już poinformowały, że zawodnicy z pozytywnym wynikiem testów z sierpnia uzyskali w ostatnim badaniu wynik negatywny, co pozwoliło im na rozpoczęcie treningów z zespołem.
Najnowsze
AI w polskiej edukacji. Eksperci, młodzi liderzy i były wiceminister spotkają się w Sejmie RP
Uwaga: duże zagrożenie pożarowe w województwie mazowieckim!
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!