Słaby konkurs Polaków, Stoch traci pozycję lidera

Dzisiaj odbyły się indywidualne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Niestety były to fatalne zawody dla polskich skoczków.
Najlepszy z Polaków - Piotr Żyła był 9-ty. Maciej Kot był 11-ty, Kamil Stoch dopiero 22. Tuż za nim znalazł się Dawid Kubacki. Po pierwszej serii Stoch był w czołówce, niestety w drugim skoku ratował się przed upadkiem i oddał bardzo krótki lot.
Wygrał bezkonkurencyjny Stefan Kraft (130 m. i 132 m.), tuż za nim Andreas Wellinger (133,5 i 127 m.), Trzeci był Markus Eisenbichler (125.5 m. i 128.5 m.). Niestety słaby wynik Stocha i zwycięstwo Krafta oznacza, że ten drugi obejmie prowadzenie w klasyfikacji generalnej Puchar Świata.
Do końca sezonu pozostało 5 konkursów indywidualnych.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Zmarła mama Mateusza Morawieckiego. "To Jej zawdzięczam swoją wiarę, wytrwałość i dumę z naszej Ojczyzny"
"Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba". 79. rocznica skazania na śmierć przez komunistyczny reżim Danuty Siedzikówny - „Inki"
Dominik Tarczyński, Janusz Kowalski, Piotr Masłowski i Mirona Hołda gośćmi "Politycznej Kawy" Tomasza Sakiewicza o godzinie 11.30
Najnowsze

Wykryto korupcję "na dużą skalę" przy zakupie dronów. Zełenski: może być jedynie zerowa tolerancja

Finał Ligi Narodów: o 13 nasi siatkarze zmierzą się z Włochami w walce o złoto!

"Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba". 79. rocznica skazania na śmierć przez komunistyczny reżim Danuty Siedzikówny - „Inki"
