Simon Geschke wygrywa 17. etap Tour de France
Liczący 161 kilometrów odcinek z Digne-les-Bains do Pra Loup zwyciężył Simon Geschke. Najlepszy z Polaków, Rafał Majka zajął 13. miejsce.
Michał Kwiatkowski wycofał się z wyścigu na 40 kilometrów przed metą. Mistrz świata odchodzi z grupy Etixx-Quick Step i ma przygotowywać się do Tour de Pologne, które rusza 2 sierpnia.
W klasyfikacji generalnej Tour de France wciąż prowadzi Chris Froome, który wyprzedza drugiego Nairo Quintanę o trzy minuty i dziesięć sekund. Rafał Majka zajmuje 46. pozycję, tracąc do lidera godzinę i dwadzieścia sześć minut.
www.letour.fr
Komentarze
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!