Ronda Rousey demoluje kolejną rywalkę
Mistrzyni UFC w kategorii koguciej, po raz siódmy obroniła swój pas. Tym razem, Ronda Rousey znokautowała Bethe Correię w 34. sekundzie pojedynku podczas gali UFC 190.
Niepokonana Amerykanka już na samym początku starcia mocno ruszyła na rywalkę, zasypując ją gradem ciosów. O wyniku walki zadecydował prawy sierpowy Rousey, który posłał nieprzytomną pretendentkę na deski.
Była to dwunasta walka Amerykanki, która do tej pory zwyciężyła wszystkie swoje pojedynki przed czasem. Aż jedenaście z nich, skończyło się w pierwszej rundzie.
www.sherdog.com
Komentarze
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu