Przejdź do treści
21:30 Sport: Iga Świątek w ćwierćfinale Wimbledonu - rozstawiona z numerem ósmym Iga Świątek wygrała z Dunką Clarą Tauson
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk i Klub Gazety Polskiej Kościerzyna zapraszają na spotkanie z Posłami D. Mateckim i M. Goskiem. Poniedziałek (21.07) godz. 16:30, Sala konferencyjna I piętro przy Sali Szopińskiego, ul. 3 Maja 9, Kościerzyna
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Ronaldo chce zagrać z synem w jednej drużynie? Maniche zdradza możliwy cel gwiazdy

Źródło: x.com/@skfm_93_9

Cristiano Ronaldo nie zwalnia tempa mimo zbliżających się 40. urodzin. Według byłego reprezentanta Portugalii, Maniche’a, jednym z powodów utrzymującej się motywacji CR7 może być chęć zagrania u boku własnego syna. Czy taki scenariusz jest możliwy?

Ronaldo z synem na boisku – cel czy marzenie?

Maniche, były kolega Cristiano Ronaldo z reprezentacji Portugalii, zasugerował w jednym z ostatnich wywiadów, że legenda futbolu wciąż utrzymuje najwyższą formę, by pewnego dnia wystąpić w jednej drużynie ze swoim synem. 14-letni Cristiano dos Santos, znany jako Cristianinho, zadebiutował niedawno w reprezentacji Portugalii do lat 15, a już 17 czerwca skończy 15 lat. Nastolatek rozwija się piłkarsko w akademii Al-Nassr w Arabii Saudyjskiej – tym samym klubie, w którym gra jego ojciec. Według Maniche’a, taki rodzinny duet na boisku mógłby być jednym z głównych celów Ronaldo, który dzięki żelaznej dyscyplinie wciąż utrzymuje poziom światowej klasy. Portugalczyk nie ogłosił jeszcze, czy zostanie w Al-Nassr na kolejny sezon, ale jedno jest pewne – nie zamierza kończyć kariery, dopóki nie spełni wszystkich osobistych ambicji. W środę Ronaldo ma szansę poprowadzić swoją kadrę w półfinale Ligi Narodów przeciwko Niemcom.

Źródło: Republika, flashscore.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Teksas: Bilans ofiar powodzi przekroczył 100. Nadchodzi nowa fala

Putin przelicytował w negocjacjach. Trump zmienił zdanie

Trump nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla

Piekielna taktyka Rosji w agresji na Ukrainę

Świątek melduje się w ćwierćfinale Wimbledonu. Znamy jej kolejną rywalkę!

Burzliwa noc w Polsce! Setki interwencji straży pożarnej

Marcin Rogacewicz zatańczy z Agnieszką Kaczorowską w „Tańcu z Gwiazdami”? Plotki o romansie znów wracają!

Polka zdobyła ośmiotysięcznik Himalajów! Udana wyprawa Doroty Rasińskiej-Samoćko

Grok zgasił europosła PO. To Morawiecki rozpoczął budowę polskich wiatraków

Niemcy wjeżdżają do Polski, Tusk ogranicza obywateli

Lis nie odpuszcza Hołowni. Mniej pisze, ale częściej podaje posty swoich fanów

Horała i Osmalak o dialogu politycznym w „Gościu Dzisiaj”

Mandaryna wróciła na scenę w Sopocie! Michał Wiśniewski przerwał milczenie po 20 latach: „Nigdy nie skrzywdziłbym swojej żony”

Władza traci słuch społeczny. Siemoniak zapowiada twarde działania wobec obywatelskich patroli na granicy

SOP wszczyna postępowanie po przejeździe ministra Bodnara

Najnowsze

Muzeum Auschwitz wycofuje się ze współpracy z Instytutem Pileckiego

Piekielna taktyka Rosji w agresji na Ukrainę

Świątek melduje się w ćwierćfinale Wimbledonu. Znamy jej kolejną rywalkę!

Burzliwa noc w Polsce! Setki interwencji straży pożarnej

Marcin Rogacewicz zatańczy z Agnieszką Kaczorowską w „Tańcu z Gwiazdami”? Plotki o romansie znów wracają!

Teksas: Bilans ofiar powodzi przekroczył 100. Nadchodzi nowa fala

Putin przelicytował w negocjacjach. Trump zmienił zdanie

Trump nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla