Rewelacyjny Murray w najlepszej ósemce
Szkot pokonał Bernarda Tomicia 6:4, 6:4 i 7:6, dzięki czemu awansował do ćwierćfinału Australian Open. Andy Murray zwyciężył to spotkanie w ciągu dwóch godzin i trzydziestu trzech minut.
Rozstawiony z numerem drugim w tym turnieju tenisista jest w doskonałej formie i w tegorocznym pierwszym Wielkim Szlemie przegrał zaledwie jednego seta. Szkot jeszcze nigdy nie zwyciężył turnieju w Melbourne, mimo tego, że aż cztery razy grał w jego finale.
Ćwierćfinałowym przeciwnikiem Murraya będzie doświadczony David Ferrer. Lepszy bilans w ich bezpośredniej rywalizacji ma Szkot, który wygrał dwanaście z osiemnastu pojedynków.
Najnowsze
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach
Romek Strzałkowski – w stolicy Wielkopolski słyszał o nim każdy. Zginął dla nas
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!