Ramos apeluje o pomoc dla dzieci w Syrii. Prosi o wsparcie działań UNICEF-u
„Dzisiaj mija dekada od początku wojny w Syrii, najdłuższej w najnowszej historii i prawdopodobnie jednej z najbardziej brutalnych. 10 lat ogromnego cierpienia milionów dzieci" – napisał Ramos.
Piłkarz zachęcił do wpłacania pieniędzy na UNICEF Hiszpania, „aby nadal dostarczać syryjskim dzieciom pomoc humanitarną, której potrzebują”.
Sergio Ramos jest ambasadorem UNICEF-u w Hiszpanii. – To wielki zaszczyt, że organizacja taka jak UNICEF mianowała mnie ambasadorem. To dzień pełen magii i źródło dumy po tylu wspaniałych chwilach i licznych współpracach przy wielu okazjach. Są sportowcy, którzy przez swój międzynarodowy wpływ mogą pomóc, każda pomoc jest ważna. Ponad wszystkim trzeba być człowiekiem i wspierać innych – mówił.
Najnowsze
Katastrofa polskiego autokaru na Węgrzech. Wiemy, kiedy ciała ofiar wrócą do kraju
Kuźmiuk o rosnącym zadłużeniu Polski: na co są przepalane te pieniądze?
Ewa Zajączkowska-Hernik w Republice: "Pakt senacki na prawicy jest potrzebny"