Radwańska odpadła z turnieju w Katarze, na Suarez-Navarro nie starczyło sił

Polska tenisistka przegrała w półfinałowym meczu turnieju WTA w Doha z Carlą Suarez-Navarro 2:6, 0:6. W finale pogromczyni naszej tenisistki zmierzy się z lepszą z pary Jelena Ostapenko - Andrea Petković.
Wczorajszy zacięty ćwierćfinał wygrany przez Agnieszkę Radwańskią z Robertą Vinci zakończył się dopiero po północy czasu lokalnego. Polska tenisistka mogła więc odczuwać w dzisiejszym meczu trudy tamtego spotkania. Pierwszy set potwierdził niestety takie przypuszczenia. Na początku Polka próbowała jeszcze nawiązać walkę z energiczną Hiszpanką. Od stanu 2:2 jednak Krakowianka nie była w stanie przeciwstawić się jej znakomitym returnom i kończącym uderzeniom z backhandu i pierwsza partia skończyła się wynikiem 6:2 dla Suarez-Navarro.
W drugim secie obraz gry się nie zmienił i po przegraniu łącznie 10 gemów z rzędu przez Polkę, mecz skończył się wynikiem 6:2, 6:0 dla tenisistki z Hiszpanii. Radwańska ewidentnie nie była dziś w dobrej dyspozycji, nie atakowała przy siatce jak w meczu z Vinci, nie miała też odpowiedzi na mocne zagrania Suarez-Navarro z głębi kortu. Krakowianka już po raz piąty w karierze zakończyła rywalizację w turnieju w Katarze na półfinale.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Kolejne trzęsienie ziemi na Wyspach Kurylskich. Jest ostrzeżenie przed tsunami

Granice Polski nadal nieszczelne. Przedłużono kontrole na granicach Polski z Niemcami i Litwą

Ukraińskie drony poraziły rosyjskie zakłady zbrojeniowe i magazyny paliwa [WIDEO]

Niemiecka policja skontrolowana na przejściu w Gubinie. Działała pod przykrywką "wspólnych patroli" [WIDEO]

Ziobro ostrzega: Komisja Europejska powoli przeistacza się w postsowiecką Radę Komisarzy Ludowych

Dominik Tarczyński, Janusz Kowalski, Piotr Masłowski i Mirona Hołda gośćmi "Politycznej Kawy" Tomasza Sakiewicza o godzinie 11.30
