Prezydent Andrzej Duda pogratulował polskim medalistom...
Prezydent Andrzej Duda w mediach społecznościowych napisał "Brawa! Gratulacje! Dziękujemy!" W ten pogratulował kolejnym polskim medalistom igrzysk paralimpijskich w Paryżu.
"Kolejne znakomite wiadomości z Igrzysk Paralimpijskich w Paryżu: Lucyna Kornobys zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą (w Rio i w Tokio też była na drugim stopniu podium). Kinga Dróżdż i Michał Dąbrowski również zdobyli srebrne medale w szabli w turnieju szermierczym" - przekazał Andrzej Duda.
Obecnie łączny dorobek biało-czerwonych w paryskiej imprezie to 10 medali: po trzy złote i srebrne oraz cztery brązowe.
Paralimpiada potrwa do niedzieli.
Źródło: Republika, PAP
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem