Polska judoczka awansowała do drugiej rundy
W pierwszej walce na olimpijskim tatami w Paryżu Angelika Szymańska z wielkim spokojem pokonała Włoszkę Savito Russo
Polska judoczka Angelika Szymańska (kat. 63 kg) stoczyła pojedynek z wielkim spokojem i zauważając atak Savity Rosso uprzedziła ją kontrując skutecznie i zdobywając punkty. Tę przewagę Polce udało się utrzymać do końca pojedynku i tym samym awansować, do drugiej rundy, gdzie czeka ją pojedynek z Meksykanką Paulą Martinez.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź