Polscy siatkarze przegrali z Włochami. Z kim grają dalej?
Polscy siatkarze przegrali z Włochami 1:3 (15:25, 18:25, 26:24, 20:25) w ostatnim meczu grupy B turnieju olimpijskiego i tym samym - uplasowali się na drugim miejscu w tabeli. W ćwierćfinale w poniedziałek zmierzą się ze Słowenią.
To pierwsza porażka biało-czerwonych na igrzyskach, a Włosi zakończyli tę część turnieju z kompletem zwycięstw i punktów.
W innych spotkaniach 1/4 finału Włochy zmierzą się z Japonią, Francja z Niemcami, a Stany Zjednoczone z Brazylią.
Komentarze
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada