Pogrom biało-czerwonych w meczu eliminacyjnym MŚ 2018! Polska-Armenia 6:1
Polscy piłkarze wygrywają w Erywaniu z Armenią 5:1 w przedostatniej kolejce eliminacji mistrzostw świata 2018.
Pierwszego gola już w 2 minucie meczu strzelił Kamil Grosicki. Drugiego, trzeciego i piątego – w 18., 25. i 65. minucie – Robert Lewandowski. Wcześniej – w 58 minucie – bramkę zdobył Kuba Błaszczykowski. Gospodarze gola strzelili w 39 minucie. Autorem był Hovhannes Hambardzumyan. Ostatniego gola w 88 minucie strzelił Rafał Wolski.
To piąta wygrana z Armenią – biało-czerwoni zanotowali jeden remis i raz przegrali. To ich 40. mecz pod wodzą Adama Nawałki.
Komentarze
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"