Początek walki o Ligę Mistrzów
Lech Poznań rozpocznie dziś batalię o Ligę Mistrzów! Mistrz Polski zmierzy się w drugiej rundzie eliminacji z Mistrzem Bośni i Hercegowiny, FK Sarajewo.
Piłkarze „Kolejorza” są w doskonałej formie, co potwierdzili zwycięstwem nad Legią Warszawa w meczu o Superpuchar Polski. Podopieczni Macieja Skorży wygrali 3:1, a bramki dla Mistrzów Polski strzelali Tomasz Kędziora, Karol Linetty i Marcin Kamiński.
Przed pierwszym meczem kwalifikacyjnym, Lech dokonał kilku wzmocnień w swoim składzie. W obecnym oknie transferowym do drużyny z Poznania doszli Dariusz Dudka, Marcin Robak, Denis Thomalla i Abdul Aziz Tetteh. Spotkanie w Sarajewie rozpocznie się o 21.
Najnowsze
Gigant z USA zamyka fabrykę w Kanadzie. Przenosi ją do... Polski
1350 zł za parking przy szpitalu. Sprawa pacjenta wywołała kontrowersje
Kaczyński o stowarzyszeniu Morawieckiego: my nikogo nie wyrzucamy, domagamy się elementarnej lojalności wobec partii