Początek walki o Ligę Mistrzów
Lech Poznań rozpocznie dziś batalię o Ligę Mistrzów! Mistrz Polski zmierzy się w drugiej rundzie eliminacji z Mistrzem Bośni i Hercegowiny, FK Sarajewo.
Piłkarze „Kolejorza” są w doskonałej formie, co potwierdzili zwycięstwem nad Legią Warszawa w meczu o Superpuchar Polski. Podopieczni Macieja Skorży wygrali 3:1, a bramki dla Mistrzów Polski strzelali Tomasz Kędziora, Karol Linetty i Marcin Kamiński.
Przed pierwszym meczem kwalifikacyjnym, Lech dokonał kilku wzmocnień w swoim składzie. W obecnym oknie transferowym do drużyny z Poznania doszli Dariusz Dudka, Marcin Robak, Denis Thomalla i Abdul Aziz Tetteh. Spotkanie w Sarajewie rozpocznie się o 21.
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!