Pływanie – Bliźniaczy motylkowy awans Polaków

Krzysztof i Michał Chmielewscy starują na tym samym dystansie 200 metrów, mają już na koncie sukcesy mistrzowskie, więc jest szansa na to, że obaj powalczą o medale.
W pierwszej rundzie 200 metrów motylkiem bliźniacy startowali w innych wyścigach, ale obaj uzyskali dobry czas pozwalający im awansować do kolejnej rundy zawodów pływackich.
Obaj mają stawali już na podium w zawodach mistrzowskich. Krzysztof Chmielewski ma na koncie wicemistrzostwo świata, a na igrzyska przyjechał z czwartym wynikiem. Razem stawali już na podium mistrzostw świata juniorów oraz seniorów podczas mistrzostw Europy.
Na tym etapie Krzysztof Chmielewski w swoim wyścigu zajął trzecią lokatę z czasem 1:55.42, zaś w kolejny wystartował Michał zajmując drugie miejsce (1:55.28).
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
Najnowsze

Biznesmen biwakował nad rzeką. Spotkał lwicę. Nie żyje

Putin kładzie na stół warunki dotyczące pokoju na Ukrainie

Hejt na córkę nowego prezydenta. Na szczęście dobrych ludzi jest więcej [KOMENTARZE]
