Nowy bramkarz Manchesteru United
Sergio Romero został nowym zawodnikiem "Czerwonych Diabłów". Argentyńczyk przeszedł do angielskiego zespołu na zasadzie wolnego transferu.
Manchester United zawarł z golkiperem trzyletni kontrakt. Sergio Romero w poprzednim sezonie grał w UC Sampdorii, dla której rozegrał 11. spotkań.
Był to piąty transfer "Czerwonych Diabłów" w tym oknie transferowym. Wcześniej, do drużyny z Manchesteru doszli Bastian Schweinsteiger, Memphis Depay, Morgan Schneiderlin i Matteo Darmian.
www.transfermarkt.de
Komentarze
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara