NBA: Bucks wyrównali straty. Na mistrza jeszcze poczekamy
Fot: Twitter/NBA.com

Koszykarze Milwaukee Bucks pokonali Phoenix Suns 109:103, w czwartym meczu finału NBA. W rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 2-2.

Kapitalny mecz rozegrał Khris Middleton. Amerykanin zdobył 40 punktów i szczególnie w ostatniej kwarcie przywrócił swój zespół do gry. Nie zawiódł także Giannis Antetokounmpo. Grecki gwiazdor zdobył 26 punktów i miał 14 zbiórek. Obaj liderzy Bucks rozegrali 43 minuty.

W ekipie Phoenix Suns najlepiej zagrał Devin Booker. Lider ekipy z Phoenix był krytykowany po poprzednim meczu. Teraz zdobył 42 punkty. Niestety jego koledzy z zespołu nie byli skuteczni. Drugim najlepszym zawodnikiem „Słońc” był Jae Crowder. Długowłosy zawodnik zdobył zaledwie 15 punktów.

W rywalizacji jest remis 2-2. Mistrzostwo NBA zdobędzie zespół, który wygra cztery spotkania. Kolejny mecz 18.07 w Milwaukee.

Contain the drive off the pick-and-roll.
See the lob go up.
Recover to your man.
Meet the dunk attempt at the summit.

Our slo-mo #PhantomCam captures an absolutely special defensive effort from @Giannis_An34 late in the @Bucks Game 4 win. #ThatsGame pic.twitter.com/9v7iJxAzzu

— NBA (@NBA) July 15, 2021
Portal TV Republika

Czy każdy kto ośmieli się zadać trudne pytanie rządowi zostanie ukarany?

Jachira i Zielińska wynajmowały agro-chatę w Białowieży: zaskakujące koszty biura poselskiego

Wojewoda ogłasza alarm powodziowy w kilku powiatach

Watykan uznał kult publiczny w Medziugorie, ale nie prawdziwość objawień. Zobacz co to oznacza!

Trump nie odwiedzi “amerykańskiej Częstochowy”

Prezydent Duda od piątku rano będzie przebywał na Dolnym Śląsku

Wrocław: Dlaczego nie wpuszczacie dziennikarzy Republika? To dyskryminacja!

Łukasz Ż. - sprawca wypadku na Trasie Łazienkowskiej zatrzymany!

Tusk jak Putin - za krytykę do więzienia!

Błaszczak: rządzący kompromitują się codziennie tymi ustawkami, z których nic nie wynika