Muguruza gromi i przechodzi do kolejnej rundy
Garbine Muguruza zdeklasowała Anę Ivanović w meczu o ćwierćfinał turnieju WTA Wuhan. Co prawda, Hiszpanka przegrała pierwszy set 4:6, ale później nie dała szans rywalce zwyciężając 6:1 i 6:0.
Spotkanie trwało łącznie godzinę i trzydzieści siedem minut. Był to pierwszy mecz pomiędzy zawodniczkami w historii.
21-latka w kolejnej rundzie turnieju zmierzy się ze zwyciężczynią pojedynku pomiędzy Kristiną Mladenovic, lub Anną Schmiedlovą. Do tej pory, największym sukcesem Hiszpanki był awans do finału tegorocznego Wimbledonu.
www.wtatennis.com
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem