Mistrzostwa Świata dobiegły końca. Rekordowe wyniki Polaków
Doskonałe wyniki osiągnęli Polacy podczas Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce. Nasi reprezentanci zdobyli w Pekinie aż osiem medali!
Pierwszy raz w historii, Polska zdobyła aż trzy złota. Najlepsi w rzucie młotem okazali się Paweł Fajdek i Anita Włodarczyk, a w rzucie dyskiem nikt nie był w stanie pokonać Piotra Małachowskiego.
Wcześniej, nasza reprezentacja przywiozła osiem krążków tylko z Berlinu. Dzięki tak dobrym wynikom, Polacy zajęli szóste miejsce w klasyfikacji medalowej. Przed Biało-Czerwonymi znaleźli się tylko Kenijczycy, Jamajczycy, Amerykanie, Brytyjczycy i Etiopczycy.
www.iaafbeijing2015.com
Komentarze
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!