Michel Platini został aresztowany! Sprawa dotyczy potężnej korupcji przy wyborze Kataru na organizatora MŚ

Były prezydent UEFA Michel Platini został aresztowany w związku ze śledztwem w sprawie przyznania Katarowi prawa organizacji mistrzostw świata w 2022 roku.
Do aresztowania doszło we wtorek we Francji. Policja podejrzewa, że 63-letni Michel Platini jest zamieszany w aferę korupcyjną, czego efektem było przyznanie mistrzostw świata Katarowi.
Claude Gueant – bliski doradca byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego – został przesłuchany jako "wolny podejrzany".
"The Sun" informuje, że Platini jest zamieszany ws. "domniemanego fałszowania głosowania, w którym Katar zdobył prawa do mistrzostw świata w 2022 roku".
Wkrótce więcej informacji.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Rzecznik SN komentuje zarzuty bodnarowskiej prokuratury dla prof. Manowskiej: "nie trzymają się kupy"
UJAWNIAMY: 570 tysięcy na centrum integracji imigrantów w Lublinie – kulisy i powiązania Stowarzyszenia Homo Faber
Najnowsze

Granica z Niemcami zabezpieczona? Nic z tych rzeczy, Matecki prezentuje znamienne WIDEO

Wiceminister Andrzej Szejna z Nowej Lewicy nie wróci już na stanowisko wiceszefa MSZ

Decyzja bodnarowskiej prokuratury ws. Manowskiej rozgrzała internautów
