Listkiewicz w Republice: Fernando Santos to jest mistrz przez wielkie „M” [wideo]
"Czas wrócić do korzeni i solidnej szkoły trenerskiej", stwierdził dziś w Republice były szef PZPN Michał Listkiewicz. "Śmieszy mnie, kiedy trenerzy zwłaszcza z niższych lig piłkarskich wymyślają na boisku jakieś trapezy i drony, a później, jak przychodzi, co do czego to jest zgrzytanie zębów", zaznaczył. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos to jest mistrz przez wielkie „M”, ocenił nasz gość, podkreślając, że pozyskanie go przez Cezarego Kuleszę to wielki sukces. "On bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę. Takiego asa nie było w naszej reprezentacji od czasów Antoniego Piechniczka".
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!