Przejdź do treści
16:27 Ukraina: w Dniu Niepodległości odbyła się kolejna wymiana jeńców z Rosją
15:59 NATO: Kanada szóstym krajem, który sfinansuje sprzęt z USA dla Ukrainy
15:32 Warmińsko-mazurskie: koniec utrudnień po wypadku na DK51 w Wichrowie
15:03 Zełenski: do dalekich uderzeń w Rosję mamy własną broń i nie pytamy o zgodę USA
14:55 Poznań: do 26 września konsultacje społeczne na temat polityki na rzecz integracji migrantów
14:40 Ukraina: Wysłannik USA ds. Ukrainy i Rosji Keith Kellogg otrzymał w niedzielę medal za zasługi pierwszej klasy z rąk prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Uroczystość zorganizowano w Dniu Niepodległości Ukrainy
14:01 O 21:30 w programie „Klub Republiki” wystąpią: Olga Semeniuk-Patkowska (PiS), Piotr Goruk-Górski (Unii Pracy), Rafał Mekler (Konfederacja), dr Oskar Kida, prof. Piotr Grochmalski, Mateusz Duch, publicysta
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Wydarzenie W czwartek 28 sierpnia 2025r. o godzinie 16:00, w auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej, przy ul. Zwycięstwa 14 w Białymstoku odbędzie się spotkanie z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim
Wydarzenia Klub "Gazety Polskiej" w Sydney zaprasza na manifestację wspierającą żądania Polski o należne reparacje za straty II Wojny Światowej, przed Konsulatem Niemiec, 29 sierpnia (piątek), g. 1-3 pm., 100 William Street, Woolloomooloo, Sydney
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Bytomiu zaprasza 8 września na spotkanie z Jakubem Maciejewskim, Anną Zyzek oraz Pawłem Piekarczykiem. Restauracja "W Starym Kinie", ul. Alojzjanów 27. Początek godz. 18:00.
Wydarzenie Klub "GP" w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza 9 września na spotkanie z Piotrem Nisztorem. Hotel i Restauracja Pelikan, ul. Wierzbińska 58 Aleksandrów Łódzki. Godz. 18.00
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Liga Narodów siatkarzy w 2021 r. Dwa turnieje będą w Polsce

Źródło: pexels.com

W przyszłym roku w Polsce odbędą się dwa turnieje Ligi Narodów siatkarzy. Gospodarzem pierwszego w dniach 14-16 maja będą Katowice, a dwa tygodnie później biało-czerwoni podejmą rywali w Gdańsku.

Polski Związek Piłki Siatkowej przekazał mediom wiadomość, że w 2021 r. w Polsce odbędą się dwa turnieje Ligi Narodów siatkarzy.

W katowickim Spodku przeciwnikami Polaków będą reprezentacje Słowenii, Serbii i Włoch, a w Ergo Arenie biało-czerwoni zagrają z zespołami Chin, Brazylii i Bułgarii.

W ramach Ligi Narodów podopieczni trenera Vitala Heynena rywalizować będą w pięciu turniejach interkontynentalnych – w dniach 21-23 maja zagrają w Rosji z gospodarzami, Australią i Stanami Zjednoczonymi, od 4 do 6 czerwca zmierzą się w Japonii z gospodarzami, Kanadyjczykami i Niemcami, a tydzień później we Francji spotkają się z gospodarzami, Argentyną i Iranem.

Finałowa impreza ma się odbyć od 23 do 27 czerwca we Włoszech.

W Lidze Narodów gra 16 drużyn. Rok temu najlepsza okazała się Rosja, drugie miejsce zajęli Amerykanie, a Polacy uplasowali się w Chicago na trzeciej pozycji.

Tegoroczna edycja Ligi Narodów ze względu na pandemię koronawirusa została odwołana.

W 2014 roku polscy siatkarze wywalczyli w katowickiej hali mistrzostwo świata. Ze względu na pandemię koronawirusa nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na mecze LN.

Stolica Górnego Śląska będzie w 2021 roku współgospodarzem mistrzostw Europy siatkarzy, wspólnie z Krakowem i Gdańskiem. Turniej rozegrany zostanie w Polsce, Czechach, Finlandii i Estonii.

Polski Związek Piłki Siatkowej PZPS

Wiadomości

O godz. 17:45 zapraszamy na program W Ruchu Miłosza Kłeczka

Głupota czy działanie z premedytacją? Niemądry wpis poseł z PO komentują politycy i internauci

Biznes ostrzega przed nową aferą KPO w sektorze obronności

Abp Szewczuk: istnieje wielka nadzieja, że wojna na Ukrainie się skończy

Wpadka Trzaskowskiego i Tuska. Skandaliczny wpis Żukowskiej. Mazurek gasi Szczerbę

Keith Kellog wyróżniony ukraińskim Orderem Zasługi Pierwszej Klasy

Rakiety Patriot i Sky Saber zniknęły z Polski? Skurkiewicz pyta Tuska i Kosiniaka

Andrzej Duda nie będzie starał się o posadę w MKOl

Kownacki: Kosiniak-Kamysz powinien podać się do dymisji po kompromitacji z dronem!

Protest „Sierpnia 80” przeniesiony z Jastrzębia-Zdroju. Związkowcy przyjadą do Warszawy

Czy Władimir Putin zatrzyma się na Ukrainie? Sondaż nie pozostawia wątpliwości

Spotkanie Trump–Putin na Alasce. Nowa Jałta czy początek końca wojny?

W Moskwie eksplodował balon z gazem. Jedna ofiara

Przydacz: przed wizytą w USA prezydent będzie konsultował się z liderami regionu. A z premierem?

Chiny gotowe wysłać wojska na Ukrainę w ramach misji ONZ

Najnowsze

O godz. 17:45 zapraszamy na program W Ruchu Miłosza Kłeczka

Wpadka Trzaskowskiego i Tuska. Skandaliczny wpis Żukowskiej. Mazurek gasi Szczerbę

Keith Kellog wyróżniony ukraińskim Orderem Zasługi Pierwszej Klasy

Rakiety Patriot i Sky Saber zniknęły z Polski? Skurkiewicz pyta Tuska i Kosiniaka

Andrzej Duda nie będzie starał się o posadę w MKOl

Głupota czy działanie z premedytacją? Niemądry wpis poseł z PO komentują politycy i internauci

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz

Biznes ostrzega przed nową aferą KPO w sektorze obronności

Abp Szewczuk: istnieje wielka nadzieja, że wojna na Ukrainie się skończy